Hakkımızda

Ana Sayfa Hakkımızda

Profilimiz

DIJITALDONUSUMPRO.COM, Stratejik Dijital Dönüşüm sürecinde ihtiyaç duyulan tüm ihtiyaçları karşılayan çözüm ortağınızdır. Bu amacı gerçekleştirmek için, Dijital Dönüşüm konusunda nitelikli kurumsal kaynakları geliştirmek adına eğitim ve deneyim transferi amacıyla yola çıkmıştır.

"Bilgi en büyük güçtür."

Francis Bacon – İngiliz Filozof (1561-1626)

Dijital Dönüşüm yolculuğunuzda müşterilerimizin en değerli kaynağı olan insan kaynaklarının niteliğini artırmayı amaçlıyoruz. Ek olarak gelişen dijital teknolojilerin müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlanmasını ve kullanılabilir bir seviyeye gelmesini sağlıyoruz.

Müşterilerimize katma değeri yüksek hizmet verebilmek için uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmaya gayret ediyoruz. Elde ettiğimiz bilgi birikimini eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle paylaşıma açmak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Müşterilerimizin daha karlı, daha rekabetçi olabilmeleri için çok sayıda yenilikçi iş modelleri hakkında rehberlik ediyoruz.

Danışmanlarımız geniş deneyim ve uzmanlık tecrübelerini kullanarak projelerde ihtiyaç duyulan konularda en iyi çözümler sunar.

Eğitmenlerimiz eğitimin tasarımından sunum ve değerlendirmesine kadar tüm süreci kurumsal bakış açısıyla işletmektedir.

Dijital dönüşüm projelerinin pozitif çıktılarla sürdürülmesi amacıyla ihtiyaç duyulan tüm faaliyetlerde DIJITALDONUSUMPRO.COM tarafından geliştirilen çözüm, ürün ve hizmetlerden faydalanılmaktadır. Müşterilerimizin tedarikçisi olmak yerine, bir iş ortağı yaklaşımı ile çalışmak ana prensiplerimizdendir.

Hizmetler ve Çözümler

DIJITALDONUSUMPRO.COM, İşletmelerin dijital dönüşüm yol haritasında ihtiyaç duyabileceği tüm araçları içeren bir platformdur.

Eğitim

Eğitimlerimiz ve diğer çözümlerimiz inovasyon odaklı, ulusal ve uluslararası standartlara uygun bir şekilde tasarlanır ve sunulur.

Danışmanlık

Dijital dönüşüm vizyonu, stratejisi ve yol haritasını belirlemekte müşterilerimizle iş ortaklıkları gerçekleştiriyoruz.

Nitelikli Kaynaklar

Dijital Dönüşüm yolculuğunuzda müşterilerimizin en değerli kaynağı olan insan kaynaklarının niteliğini artırmayı amaçlıyoruz.

Diğer Faaliyetler

Dijital dönüşüm farkındalığının artması için çok sayıda stratejik iş ortağımızla birlikte çeşitli faaliyetler gerçekleştiriyoruz

Neden Biz?

Nitelikli ve kurumsal çözümler konusunda deneyimli ekibimizle dijital dönüşüm projelerinizde iş ortağınız olmak üzere yola çıktık.

Uzman

Nitelikli Eğitmenler

Eğitmenlerimiz katılımcıların gelişimlerini takip eder, bilgi seviyelerini değerlendirir, yeteneklerini keşfeder, motivasyonlarını güçlendirir ve en iyi eğitim deneyimini sunar.

Deneyimli

Gelişmiş Yetenekler

Nitelikli ve kurumsal yeteneklerimiz ile dijital dönüşüm yolculuğunuzda başarılı sonuçlar elde etmeniz için yanınızdayız.

Dünya Standartlarında

Eğitim

Nitelikli insan kaynağı geliştirmenin kabul görmüş en bilinen yöntemi eğitimdir.

Öncelikli

Müşteri Deneyimi

Eğitim, Danışmanlık ve Proje hizmetlerimizle müşterilerimize en değerli deneyimi yaşatıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitimlerimiz, çözümlermiz ve platformumuz ile ilgili aklınıza gelen tüm soruların cevabı Sıkça Sorulan Sorular’da.

Şirketinizin adı nedir?

DIJITALDONUSUMPRO.COM, NK Teknoloji şirketi tarafından geliştirilmş bir dijital dönüşüm eğitim ve yetkinlik geliştirme platformudur.

Eğitimleri platfotm üzerinden online alabilirsiniz. Proje, Kurumsal ve Bireysel eğitimler için ayrıca satış ekibimizle irtibata geçebilirsiniz. Detaylı iletişim bilgilerimiz sayfamızın sonunda paylaşılmıştır.

Çözümlerimizi ve eğitimlerimizi incelemek için kayıt olmanıza gerek yoktur. Ancak avantajlı fiyatlar ve ücretsiz seminerlerimizden haberday olmak istiyorsanız kayıt olmanızı tavsiye ediyoruz.

Platformumuz ile ilgili detaylı bilgi almak için tüm iletişim bilgilerimiz sayfamızın sonunda paylaşılmıştır.