R ve Phyton ile Büyük Veri Analizi

Ana Sayfa Eğitimler R ve Phyton ile Büyük Veri Analizi

Açıklama

Büyük Veri analiz yöntemlerini ve araçlarını kullanarak en etkili karar vermeyi sağlayacak yetkinlikleri içeren eğitimdir.

Phyton ve R programlama dilleri kullanılarak, veri analizi, veri madenciliği, istatistiksel modelleme, tahminleme ve optimizasyon vs. yöntemlerinin tümünü kapsayan bir eğitimdir.

Eğitimin Hedefi

Büyük veri üzerinde teknik araçlar kullanarak iş ihtiyaçlarını karşılama yetkinliklerinin kazandırılması amaçlanmaktadır.

Kısa İçerik

Karar analiz süreçlerini desteklemek amaçlı R ve Phyton dillerini kullanarak, veritabanı teknolojileri ve yapay zeka, makine öğrenmesi, veri analitiği, istatistiki modelleme vs. büyük veri işleme yöntemlerini içermektedir.

Ön Koşul

Veri çözümleme metodlarına hakim olmak veya ilgili mühendislik/teknik bölümlerden lisans seviyesinde mezuniyet gerekmektedir.

Katılımcı Profili

Raporlama, analiz ve karar verme görevlerini yürüten tüm çalışanlar hedeflenmektedir.

Sertifika

En az %70 devamlılık sağlayan katılımcılara Katılım Sertifikası verilecektir. Sınavdan %70 ve üzeri not alanlara Başarı Sertifikası verilecektir.

Kariyer

Eğitime katılanlar şirketlerde bilgi teknolojileri, iş ve süreç geliştirme vs. departmanlarda çalışabilir, büyük veri uzmanı olarak görev alabilirler.

Eğitim Detayları

Seviye   102
Süre   3 Gün - 18 Saat
Kategori   Dijital Dönüşüm, Teknoloji
Sınav   Evet, 25 Soru
Dil   Türkçe
Lansmana Özel %50 İndrim
Fiyat   4.999 TL 2.499 TL   

Volkan Türkyılmaz

Dijital Dönüşüm Eğitmeni

İstanbul doğumlu olan Volkan TÜRKYILMAZ, Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

18 yılın üzerinde kurumsal iş tecrübesine sahip olup; Üretim, Perakende, Toptan Satış, E-Ticaret, Medya, Sağlık, Eğitim, Tekstil sektörlerinde fiili uygulama tecrübeleri bulunmaktadır.

Uluslararası ve çok paydaşlı projelerde Proje Koordinatörlüğü, Proje Yönetimi görevleri almıştır.

Dijital Dönüşüm eğitimlerinin yanı sıra işletmelere teknoloji ve kültür dönüşümü başlıkları altında “Proje Danışmanlık Hizmeti” vermektedir.

Devamını Oku

Bu Eğitimleri de Beğenebilirsiniz

Gezinti geçmişinize veya kullanıcı profilinize göre aşağıdaki eğitimleri de tavsiye ederiz.